Polityka prywatności dla strony internetowej www.wozbud.eu

W związku z działalnością serwisu internetowego www.wozbud.eu, przykładamy dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników naszej strony internetowej. Niniejsza Polityka Prywatności określa, jakie dane osobowe są zbierane przez naszą stronę internetową i w jaki sposób są one przetwarzane.

 1. Jakie dane osobowe zbieramy?

Podczas korzystania z naszej strony internetowej, zbieramy następujące dane osobowe:

 • adres IP użytkownika;
 • informacje dotyczące przeglądarki i urządzenia użytkownika;
 • czas korzystania ze strony;
 • historia przeglądanych podstron.
 1. W jaki sposób wykorzystujemy dane osobowe?

Dane osobowe zbierane przez naszą stronę internetową wykorzystujemy w celu poprawy jakości naszych usług oraz w celach statystycznych. Mogą one być wykorzystywane również w celu identyfikacji użytkowników, którzy naruszają warunki korzystania z naszej strony internetowej.

 1. Czy udostępniamy dane osobowe innym podmiotom?

Dane osobowe zbierane przez naszą stronę internetową nie są udostępniane innym podmiotom, chyba że jest to wymagane przez przepisy prawa.

 1. Jakie narzędzia wykorzystujemy do zbierania danych?

Nasza strona internetowa wykorzystuje narzędzia analityczne, takie jak Google Analytics, w celu zbierania danych dotyczących korzystania z naszej strony internetowej. Narzędzia te umożliwiają nam analizowanie zachowań użytkowników na stronie internetowej oraz poprawę jakości naszych usług.

 1. Jakie są Twoje prawa w związku z przetwarzaniem danych osobowych?

Masz prawo do wglądu w swoje dane osobowe oraz do ich poprawiania lub usunięcia. Możesz również w dowolnym momencie zrezygnować z otrzymywania informacji handlowych od nas.

 1. Jak się z nami skontaktować?

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących naszej Polityki Prywatności, prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem adresu e-mail: biuro@wozbud.eu

 1. Zmiany w Polityce Prywatności

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej Polityce Prywatności w dowolnym czasie. Wszelkie zmiany będą publikowane na naszej stronie internetowej.